Виж само едно мнение
  #15  
Стар 18th June 2009, 22:01
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita_g
Някои могат да кажат, че е захарен сироп, но аз мисля да не се отказваш от нея - просто не прекалявай... Искам само да допълня, че наистина е по-добре извара (колкоооото искаш , а не сиренце...не да го изключиш напълно, но все пак

Ех, hatred... и аз като тебе
monita_g, аз написах, че динята е захарен сироп, но това са чужди думи, от които още се колебая дали да се разгранича.
Това, с което разполагам, е личен опит: изяждала съм по цяла диня и не мога да кажа, че съм напълнявала от нея, никак даже. Но от 4 - 5 месеца намалих плодовете и изчистването при мен е видимо. При все, че не съм ги изключила, поддържам ги на около 400 гр дневно.

Много чаках мнения по въпроса за динята ... Не ми е сред любимите плодове, но подхожда много на горещините. И е много полезна за черния дроб. И тук не става дума за митология, действително е така, но не ми се навлиза в отегчителни подробности. И в този ред на мисли сериозно възнамерявам да си спретна няколко летни "дни на черния дроб" с извара и диня: 250 - 300 грама извара и диня, колкото поема По мои сметки дори цял ден да дъвча диня, пак няма да надхвърля КБ. Друг е въпросът на следващия ден какво ще се случва
Отговори с цитат