Виж само едно мнение
  #1027  
Стар 6th October 2013, 20:44
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Мен всъщност не ме е страх от самата операция, по-скоро се чудя имам ли нужда от подобно нещо, защото се харесвам и такава - без цици, особено лява )
В същото време доста мислих през уикенда и нямам търпение да дойде операцията и да се сдобия с по-женствени форми. Както сигурно някои от вас знаят, влизането в магазин за бельо може да бъде истински кошмар. Нямам търпение да притежавам нормален сутиен и на всичкото отгоре той да ми стои добре.. )
Притеснявам се да не са прекалено големи, но реших да се доверя на И Стоянов, след като изчетох сума ти мнения, че преценката му е на практика безгрешна... Той заяви, че няма смисъл да ми слага по-малко от 410 cc, защото няма да ми личат. А този размер направо ме втрещи, аз очаквах някъде към триста и нещо.. Вярно че съм висока - 176 см, слаба и с на практика отсъствие на собствена тъкан, но чак пък 410.. И то с extra full проекция. Но в крайна сметка той каза, че крайния резулат ще е чашка С и то непълно, каквото и да означава това...
Така де, исках само да кажа - благодаря ви, че сте отсреща и има на кого човек да каже тези неща )
Отговори с цитат