Виж само едно мнение
  #1030  
Стар 7th October 2013, 13:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Вие жените сте много смели, направо съм респектиран, като гледам през какво сте готови да преминете, за да си подобрите формата на гърдите ! Ако има нещо, което лично мен ме притеснява, то това е - доколко е сигурно, че този силикон, все пак не оказва някакво негативо влияние на здравето в дългосрочен период.

Примерно да речен, че за 10-20 години има наблюдения и не са установени негативни ефекти , но дали така ще е и след 40год (но и в този бизнес за милиарди, някои нямат голяма полза от такива проучвания) ? Този случай със вредния френски силикон, беше доста неприятен и се пишеше, че към 3 хил. българки били със такъв силикон ! Технологиите се развиват, но все пак няма как да се знае със сигурност, как и дали ще реагира тялото след един по дълъг период, искрено се надявам да нямате никакви проблеми от имплантите, още много има да живеете все пак !

Утре ако бъдещата жена, реши да си подобри гърдите, аз никога няма да я спра, но само това ме притеснява, дали няма да има проблеми и след повечко години и говорим за здравословни проблем, а не просто да се махнат имплантите ако има проблем и готово !
Отговори с цитат