Виж само едно мнение
  #1050  
Стар 13th October 2013, 00:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Нелка,
аз изрично го попитах за асиметрията дали не трябва да предвидим различен cc. импланти, но доки прави някакъв специален преглед със замерване на млечните жлези и каза, че на практика почти няма разлика в големината на жлезите на лявата и дясната гърда и затова асиметрията ще се коригира с обиране на повече кожа на по-голямата сиса.
Абе в крайна сметка слагам каквото е препоръчал доки и това е, да не се правя на по-компетентна от него...
И после ще показвам..., ама чак след втората операция де...
Нели, между двете операции, със сутиен и дрехи гърдите изглеждат ли прилично и ще мога ли да си позволя по-прилепнали блузи преди повдигането или 2-3 мес. да се настроя да ходя с някакви по-широки дрехи?
А има ли нещо специфично, което трябва да си нося за операцията и престоя в клиниката - имам предвид освен пижама, чехли и сутиен?
Между двете операции гърдите на голо изглеждат зле. Аз ти пратих снимки. Обаче с дрехи са си супер! Дори с изрязано деколте са си екстра - въобще не личи, че нещо не е както трябва.

За болницата само пижама с копчета или цип отпред (да не се налага да я обличаш през главата. Сутиен и чехли. Това е. Другото е храна и пиене, те ти ги дават.
Аз бях помъкнала едни книги и лаптопи.... забрави! Не можеш да вдигнеш нищо по-тежко от лъжица.
Там е мн прияно, има си телевизорче и пр. Сестрите са готини. Само кураж и напред. И да - довери му се!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат