Виж само едно мнение
  #1287  
Стар 22nd July 2013, 19:17
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте и от мен,
не съм влизала от месец и нещо и виждам, че темата се е развила много и за съжаление не толкова интересна за четене.
Накратко, от моята операция при Авшар минаха повече от 2 месеца. Доволна съм, връхчето спада с всеки изминал ден. Предупредиха ме, че отнема поне година, за да заеме окончателна форма. С две думи НЕ СЪЖАЛЯВАМ!

Четейки написаното се замислих... Пластичните хирурзи не са Богове. Не са и магьосници. Ние като пациенти сме ЗАДЪЛЖЕНИ да имаме реалистични очаквания и преди да се подложим на интервенция да сме наясно за рисковете и евентуалните усложнения. Да не говорим за ревизиите. Много съжалявам за Рими, но защо Авшар да е виновен? Нали тя отиде за ревизия при него след като нослето й беше съсипано от Енчев? Защо да не си иска парите от него + да й плати ревизията в Истанбул? В крайна сметка това са тъкани и никой, никъде не може да ви даде 100% гаранция, че резултатът ще е като от снимка.
Ако някой вярва и се лови на тези думи това означава, че проблемът е другаде. Пиша всичко това, защото съм сигурна, че има много търсещи отговори и такива хора, на които им предстои операция. Ако трябва да сравните България и Турция, разбира се, че второто е по-добре. Преди седмица видях и нос правен в Холандия при уж най-добрия.... върхът на момичето беше сплескан и забит в устната като след боксов мач. Естествено и тя ще прави ревизия.
Ако ще и на луната да се иде, винаги съществува риск от разочарование. А ако имаме и най-малките наченки на Body Dismorphic Disorder, тогава моят съвет е - никога не се захващайте с подобно нещо.
Бъдете обективни, а не заслерени от мечтата си за съвършенство. И никога не се сравнявайте с другите пациенти. Вашият резултат винаги ще ви се стори по-добър или по-лош от на "колегите" ви, но никога същия.
Отговори с цитат