Виж само едно мнение
  #9  
Стар 21st September 2006, 13:29
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

дива,
Този лекар не е в БГ, като дойде обазетелно ще пнпиша името му и воъбще данните му за връзка, а що се отнася до пикантерии то ги споделих защото именно на тези пикантерии се дължи Името на Кадурина и именно поради тези пикантерии е Кадурина и има клиника в която не се влиза просто ако искаш да отидеш.това какво ти говори? Аз само казах че съм ходила при нея на консултативен преглед а и също при доцентка от нейната клиника и не съм доволна и това както казах си е мое лично мнение и не задължавам никого с него.Всеки може да отиде и сам да си предцени дали това е неговия лекар.
А тези неща за нея ги разбрах 3 месеца след като бях при нея и като бях при нея и си записахме час с мойта приятелка за отстраняване да разни там кожни дефекти знаш ли какво й беше отношението? Тя дори не полежа да се занимае лично а прехвърли процедурата на колега от клиниката й. Щото явно за нея процедурата не е от най-доходните за да обърне лично внимание.Само консултации дава и ако предцени че дадена процедура си заслужава тогава взима лично участие! Хе-хе! Нищо че е специализирала в Швейцария)))))))!
И пак казвам не задължавам никой с моето лично мнение, но аз ако правя нещо по себе си то го проверявам, ама вервайте много внимателно със всичките рискове и предимства и на първо място търся възможно най-добрите в дадена област.Извинявайте че споделих мнение. 8)
Отговори с цитат