Тема: Калмацин
Виж само едно мнение
  #7  
Стар 11th February 2007, 04:20
kotence kotence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: в блока
Мнения: 24
По подразбиране

Голямата опаковка на калмацина върхи м/у 16-18лв. а малката м/у 6/8лв. най-на далавера е голямата ако не се лъжа бяха 100хапчета а малката 25 не съм 100% сигурна.Аз пих калмацин в продължение на 3м./за толкова е голямата опаковка,по 1 на ден не се препоръчва повече/.Сега пия 2ра опаковка,след задължителната почивка от 1м.Резултат никакъв ама абсолютно никакъв е зависи за какво го пиете аз го пих за заздравяване на косата,и защото фризиорката ми ме излъга че страшно бързо ще ми порасне косата.Е ИЗМАМНИЦА /тя и за доста други работи излъга...ХАХАх като се сетя../Сега неискам да ви настройвам , може аз да съм примерно индивид дето не му действа знам ли....тцтцтц Но в интерес на истината от него ми пораснаха ц*ц*те с 3-4см. още като почнах да го пия първия месец започнаха доста да ме болят и да стоят надути е сега не са надути а са с големината на надути,е имало и хубава страна на нещата.Но незнам аз като продукт не съм доволна но все пак тайничко се надявам от 2та опаковка да тръгне таз коса или да почне да расте по здрава и затова си купих още 1 , ако и след тази няма ефект...просто пари на вятъра и излишно приемане на лекарства...

Моля не приемайте поста ми като настройване , а просто като пила този продукт и мои ЛИЧНИ наблюдения...

Пожелавам на всички ви успех
Поздрави
Отговори с цитат