Виж само едно мнение
  #3099  
Стар 13th January 2018, 16:16
Аватара на anich4ka
anich4ka anich4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 68
По подразбиране

Здравейте на всички!

Отдавна не съм се включвала и разбирарм хората, които отправят въпросителни към хора като мен, защото изведнъж изчезваме след дълги и обширни дискусии
Не съм писала супер подробно, но който следи темата така както я следях аз преди да се оперирам, ще може да се ориентира.
Аз се оперирах в края на лятото на 2016 при доктор Илхан. Операцията ми беше първична - около 2-3 часа. Назад съм пускала преди и след и може да се видят разликите.
Тъй като виждам, че се заформя дискусия, като пациент на доктора, реших да се включа, защото знам какво е да следиш всеки ред тук и всичко да ти създава въпросителна, на която отогворът да не е лесен за намиране.
За да може всеки да прецени каква тежест имат последните негативни коментари ще кажа няколко неща:
1. Не може да поставяш нещата така сякаш твърдиш, че докторът те е измамил и не те е оперирал той, а после да обърнеш палачинката и да твърдиш, че други хора са го изразили като мнение и ти видиш ли не можеш да не се зачудиш, че и да го споделиш на определен брой хора и да си измиваш ръцете, че реално никога не си казвал такова нещо. Или си информиран и знаеш, че нещо е факт и го споделяш, или си пазиш такъв род догадки за себе си и ги обсъждаш с източника на проблема си.
2. Как се кълнеш, че нещо, което не си видял, всъчност съществува? Това вече е голям смях! Ха-ха-ха-ха! Смея се с глас относно плъховете, наистина!
Аз не знам дали става въпрос за болницата,в която бях аз, но самото изказване на авторката му е меко казано несериозно, имайки предвид как е формулирано.
Мога да кажа, че болницата,в която бях, надминаваше в пъти нашите столични болници, но за да се знае, че мнението ми е повлияно единствено от собсвен опит, искам да потвърдя, че единственият минус, е отсъствието на сестри, които говорят английски през нощта. Това беше така и при мен и си комуникирахме с преводач на телефона, но грижата беше чудесна и ме проверяваха на всеки 2 часа.
3. Ако ти правят каквато и да е интервенция, която смяташ за неуместна или неправило извършвана, трябва просто да я прекратиш до изясняване на ситуацията. Ако някой ще ти взима кръв без ръкавици, ти си човекът, който трябва да реагира, ако наистина е така. Малко е нелепо да го разказваш по начина, по който се прави тук...
4. Да, докторът е много зает, но при въпроси винаги е насреща и от пациентът зависи да изисква и да си задава въпросите. Мисля, че всеки ще се съгласи, че когато времето ти е разпределено по график, който върви с година напред, трябва да умееш да събираш 1001 неща в 24 часа и е разбираемо да си в непрекъснато бързане.
Последното само по себе си говори за това каква е работата на доктора, колко е добър той и резултатите му. Всеки обаче трябва да е подготвен, че резултатът е индивидуален и за жалост наистина не говорим за пластелин В офиса на доктора има постоянен поток от хора и прекрасни нослета
За да не съм голословна, пускам инстаграма си и го отварям за всички, които обичат да следят вече оперираните пациенти. Носът ми не е спирал да се променя от операцията насам и това се вижда: https://www.instagram.com/annayordanova_annie/

Последно редактирано от anich4ka : 13th January 2018 на 19:59
Отговори с цитат