Виж само едно мнение
  #4  
Стар 18th March 2009, 12:31
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

В клиниката й е кабинета.Клиниката се намира на последния етаж на хотела.
Да доста хубаво и разбираемо обяснава. При консултаций аз ходя с изготвени въпроси, за да не забравя нещо, вадя си листа почвам да питам по него, записвам всичко кавото ми казват.
Дори по тел. мн. изчерпателно обясняваше на жена от провинцията. Аз докато си "изчистя" списъка къде да ходя за процедури на лице , чух случайно когато една жена отишла при Паскова и останала учудена,че предлага скъпи процедури за отслабване, а самата тя била пълна , по лицето имала петна и се отказала от нея с мотива,че не може ти да предлагаш дадени процедури, и да не се възползваш от тях . И тогава отидох при Денкова въпреки ,че там е може би по скъпо- 40 лв. е консултацията. Самата д-рка ми мн.хареса и на външен вид и е мн.по млада на живо отколкото по тв.и снимки . Аз прецених за себе си , че за моите процедури трябва да се насоча към дерматолог , мисля , че пластичните хирурзи правят тези процедури между другото , а на дерматолозите това им е основната дейност и усъвършенстването им там е повече от на пл.хирурзи , което е и разбираемо и нормално.
Отговори с цитат