Виж само едно мнение
  #1543  
Стар 25th February 2014, 23:04
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tiva_ra Виж мнението
Момичета,кога започнахте с масажите?
tiva_ra, защо искаш да си правиш масажи? Аз съм вече на почти 1 година след мамото и нито веднъж досега не съм им правила масажи, нямало е нужда, а и доки не ми ги препоръча изобщо, даже напротив, каза ми, че масажи не са необходими.Това с масажите нещо не мога да го разбера - защо е необходимо да се правят изобщо.Импланта си е позициониран в джоба, намества се с времето и си "сляга", така че след определен период от време придобива по естествена форма от тази, след операцията.Мускулите, нервите и всички тъкани около импланта се възстановяват от интервенцията и разрезите. Едва ли има каквато и да е била нужда от масаж точно на това място- какво да му се масажира и защо? Според мен, ако доки не ти е препоръчал масажи поради някаква причина не прави такива само защото си чувала или чела, че други са си ги правили. Хората са строго индивидуални -едни имат силни болки след операцията със седмици, други-само няколко дни са в дискомфорт, някой мацки ходят с ластична лента с месеци, други никога не са виждали такава лента на живо върху себе си.
Отговори с цитат