Виж само едно мнение
  #26  
Стар 30th July 2007, 10:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

егати тъпите спорове, честно все едно сте в 6-ти клас

аз наистина не разбирам претърпелите успешна операция защо се сърдят на негативните мнения, та чак и ще спирали да пишат?!? не знам каква е статистиката, нито съм чела цялата тема за гастропластика, но няма начин да е безобидна операцийка без никакви рискове радвам се за вас, защото съм една от малкото, които ви разбират. то и аз цял живот ще си нося кръста, но това е друга тема.
за мен най-доброто решение е да се отвори старата тема, да продължат да пишат претърпелите подобни операции, да дават своите съвети, но да не се пишат само и единствено розовите неща.
тия пък които не са претърпели подобна операция, нямат и намерение да я правят, да ограничат постовете си. няма смисъл от тия "сблъсъци", никой не печели. аз например не си харесвам носа, но никога не бих си направила ринопластика, тъй като ме е страх да си пипам лицето. но не съм отишла да пиша в темите за ринопластика, и да им казвам че са луди тия, дето си правят. след като нямам опит, нямам и намерение да се подлагам на подобна интервенция, няма кво да им се меся - всеки си решава сам за себе си. надявам се ми разбрахте примера
Отговори с цитат