Виж само едно мнение
  #2288  
Стар 1st October 2014, 19:47
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Е ако искаш да приличаш на нещо извън габаритно - тоест извън нормалните размери на физиката ти сложи си 500 куб. Тамън ще заприличаш на нещо извън габаритно и в усмех на хората които те виждат на вред. Тоест познати /мани ги- те ще знаят/ но иначе ще си проформа на ходеща силиконка, на която отдавна и е минало времето тип Фолкаджийка - тоест имаше мода която премина вече от години! И ще е смешно. Ама то човек си преценява сам за себе си де. Ай дано да ти върже на двеста пъти по!!!! Винаги съм казвала че винаги дадените промени трябва да са за добро и без излишна ВИДИМА намеса, щото просто иначе става смешно и гротеско като се прекали...ама доста хора прекаляват Тоест доста хора са ужасно заблудени относно корекциите и естествеността. След тях /доста нескопосани/ приличат на ужасни неща и ако се види преди и след доста хора ще кажат преди беше в пъти по-добре от колкото е това в което се превърна. Та помислете си какво точно искате за промяна......А и дали ще ми постнат сто неща от сорта фръц-пръц и на въпрреки: Не ме интересува дами. Живи и здрави да сте!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 1st October 2014 на 19:56
Отговори с цитат