Виж само едно мнение
  #1  
Стар 11th September 2007, 21:18
ot4aqn_16 ot4aqn_16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 2
По подразбиране Корекция на Устни

Здравейте. Първо искам да ви се представя. Момче на 16г. съм и имам странен проблем, който се надявам че може да се реши. Преди време съм претърпял злопулука с кола и се е наложило да ми оправят устната, но явно докторите не са направили нищо.... по добре да са ме оставили да умра според мене...... но както и да е. Закрепилиса устната обаче от тая страна от която е зашита е по дебела от колкото от другата страна и вообще не ми харесва, даже хич. И ми е много кофти. Истината е че искам да си направя операция на устната за да я направят симетрична. Става въпрос за горната ми устна Интересува ме дали може да се поправи тая херургическа грешка и към кого да се обърна и долу горе каква е цената ? Защото това нещо го мисля от няколко години но все още не съм намерил сили да говоря с родителите си за моите планове и може би ще изчакам на навърша пълнолетие и сам да събера нужната сума. Благодаря и дано да не съм ви отекчил с моя проблем


p.s Ако някой изевява интерес мога да му дам снимка да види за какво става въпрос..
Отговори с цитат