Виж само едно мнение
  #3106  
Стар 21st January 2018, 01:43
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от licheto Виж мнението
Здравейте. Тук доста хора потърсиха помощ, споделиха, че имат часове за операция и изчезнаха. Изглежда, че форумът е удобен само, когато ти трябва някакъв контакт, а след това забравяте, че други хора също биха имали нужда от информация, която вие можете да им предоставите с личния си опит.
Както и да е, аз се колебая между Илхан и Дилбер и накратко след прегледани хиляди снимки - част от които с една камара преминати с филтъри, мисля, че при Илхан носовете доста си приличат - това, което ме притеснява е, че на повечето момичета изглеждат по-широки, по-месести и с по-дебели ноздри. Това е единственото, което ме спира да избера Илхан. Иначе като излъчване на човек, хирург, отношение предпочитам точно него. В профила на Дилбер видях, че е качил снимки на плеймейтката Мартина Юрукова - носът й изглежда на някои снимки добре, на други изпилен като на Майкъл Джексън. Изобщо ужасно съм объркана. В момента съм с нормални ноздри, говоря като дебелина - какъв е шанса след операцията да ми се получат месести и по-дебели?
Съжалявам за неадекватно представения ми пост, но просто ще ми се пръсне главата от хилядите снимки и информация, която ми премина през главата.

Та накратко - би било хубаво тези, които споделиха, че са си запазили часове, да споделят какво се случва. И ако се притесняват да качват снимки, могат да не си снимат цялото лице, а само носа.

Хора, попаднах на чужденки, които детайлно са си снимали и показвали операциите - на Вас какво би ви коствало да ПОМОГНЕТЕ на някой с информация и мнение?
Повечето снимки на Мартина Юрукова са с фотошоп,затова и изглежда,като Майкъл Джексън.Но мога да ти гарантирам,че Дилбер е свършил невероятна работа.Виждала съм я на живо в един магазин в Мола на Ст.Загора и трябва да ти кажа,че носът й е страхотен. Не изглежда така,както на снимките,напротив изглежда нормално и е мнг красив.А аз доста се позагледах,колкото и нахално да беше не,че ме забеляза ...бях мнг дискретна.Все пак нали съм се насочила към др.Дилбер...трябваше да се възползвам от случая и да видя работата му на живо,за да знам какво да очаквам.

Последно редактирано от bubka81 : 21st January 2018 на 01:48
Отговори с цитат