Виж само едно мнение
  #4  
Стар 28th August 2017, 17:26
igrach igrach не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sirius9 Виж мнението
Когато включа силови тренировки много странно се увеличава апаетита, ставам уморен, не се възтановявам и качвам излишни килограми. При тренировките с аеробика и силови със собствено тегло подържам постигнатото, но пък не мога да сваля още. Тренировката ми сумарно с почивките е около 45 - 50 минути Не знам дали трябва да увелича времето или седмичния брой. При тренировките по бокс времето беше 90 минути и много повече потене имаше.
Ще се радвам да препоръчате подходящи упражнения.
Тренировъчните натоварвания трябва да се увеличават много плавно и прогресивно,никога не тренирай до изнемога,защото после наистина рязко се увеличава апетита и ти премалява.Много постепенно увеличаваш натоварванията!
Почваш с няколкостотин метра бягане 3 пъти седмично и всеки път вдига с 50 метра,скоростта е бавна, без напъване. Паралелно много плавно навлизаш в диетата,ама много плавно и така лека полека тялото отслабва, натоварванията се увеличават и олекваш на килограми и в един момент след няколко месеца като смъкнеш 20 кг така ще се отпушиш да бягаш, че сам ще се учудиш! Даже по мой съвет, ако си много пълен почни само с бързо ходене и лека диета и чак като ти останат не повече от 20 кг над ръста, т.е. като станеш 107-8кг почни да бягаш.Затова отначало задължително само бързо ходене докато не смъкнеш някой друг кг.
Тайната е,че всичко трябва да става много плавно,постепенно и системно.
Води си дневник и записвай всичко. НИКОГА НЕ СТИГАЙ ДО ПРЕУМОРА И ГОЛЯМ ГЛАД ! Ако правиш всичко правилно ще се учудиш в един момент колко ти е лесно. И нещата стават бавно, на месец не е добре да сваляш повече от 5-6,макс 7 кг,създай си нагласа за един по дълъг период на постигане на целта.
Ти реално за твоя ръст докато не паднеш под деветдесет и няколко кг не може да разчиташ на сериозно отпушване за бягане,щото ти тежи теглото и колената те болят и прасците и е мъка.Бил съм и дебел, и слаб и съм се мъчил да бягам и ги знам от практиката тия неща, а като отслабнеш просто ще летиш, идва ти второ дишане и бягаш с кеф.Това разбира се е, ако като цяло си здрав и нямаш някакви здравословни противопоказания!

Последно редактирано от igrach : 28th August 2017 на 17:35
Отговори с цитат