Виж само едно мнение
  #26  
Стар 6th March 2006, 10:53
aivy27 aivy27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Stillness, благодаря за всички съвети.Опитвам се да се храня по-бавно и да усещам какво ям,но наистина както ти казваш при булимията е важно да ти е напълнен до горе корема и да изяждаш и да виждаш голямо количество храна.Ако не е пълен или ако не ти е вече почти тежко,все едно не си ял,но пък като го напълниш стомаха вече почва да те гризе и другата мисъл а именно как да го разтовариш за да ти стане леко и за да не задържаш храната.Кръговрата е един ад,но всички го знаят това които са болни от булимия.В сряда на 8-ми март съм на лекар.Беше ми казала да си записвам какво съм яла,колко често съм повръщала и с какво съм се тъпкала при кризите.Леле като и разкажа че през 2 дена се тъпча и повръщам и тя направо ще припадне от ужас.Това че тука намерих хора с които да говоря отделно от психиатърката,много ми помага.Опитвам се и аз да бъда полезна с каквото мога.

Теди,кажи на всяка цена какво ще ти каже диетолога,дано има някакъв опит с хранителни разстройства.Иначе е все тая - диети колкото искаш.Ама няма кой да ги пази.
Отговори с цитат