Виж само едно мнение
  #531  
Стар 17th September 2013, 17:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Асдис,щом Стоянов ти е казал така,значи е вярно.Недей да се вкарваш във филми и хич не се притеснявай.Видях съобщението ти.Аз снимки съм поствала доста пъти вече,но ако искаш да видиш всичките ела във фейсбук,че не ми се занимава пак да поствам

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001488880941

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Да се поизпълни (предимно горната) и да си остане така, не ми се иска да си мисля, че ще вземе да "спихне", ако мога така да се изразя или пък още по-лошо да остане на бабунки...
От веднъж най-вероятно няма да си доволна,ако искаш видимо да се поизпълни,защото натрупването започва след 2-я път.А пък бабунки е абсурдно да получиш,ако не искаш бомбастик ефект,който се постига чааак след няколко операции,ако си с тънки устни

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Мисля или по точно се надявам, след липофилинга, да няма неравности или ако има, то нали има вариянт да ти остане от преработената и обогатена мазнинка и да ти я допълнят?!
Няма да има неравности,ако не желаеш наистина доста по-големи устни/примерно 4 пъти по-големи/,а мазнината няма как да остане и да ти дослагват същата за следващ път.Изчислява се количеството,което ще бъде издърпано от корема да стигне само за 1 процедура.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th September 2013 на 17:17
Отговори с цитат