Тема: Хемороиди
Виж само едно мнение
  #41  
Стар 19th March 2007, 09:59
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Мацки, аз заради запека ги имам от около 25 години тия гадини. Но както беше писал някой - си ги ухажвам и те ми се обаждат мноооооооооого рядко. имам външни, не е болка за умиране. по последни данни на медицината, това наистина не е болка за умиране. по своята същност това е вид разширени вени, само че на друго място... а за подмиването без сапун е самата истина - само чиста течаща вода. аз съм си направила в туалетната специален душ-слушалка и само така се оправям и да ви кажа, че се чувствам по-добре отколкото със сапун. от сапуните получавах ужасни сърбежи и обриви. по едно време даже си мислих, че съм пипнала нещо ама се оказа, че онова място било доста деликатно и чувствително към "химикали" и след лекарски съвет минах само на топла, чиста, течаща водица. а за операциите съм чувала ужасни неща-след операция има вероятност (и се оказа, че е доста голяма) да не можеш да задържаш "г... нужда" - така че и аз се отказах на тоя етап от тази възможност. чакам науката да измисли друг начин за справяне с този проблем.
Отговори с цитат