Тема: Хемороиди
Виж само едно мнение
  #44  
Стар 29th March 2007, 18:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

след първото ми раждане хирург ме прегледа и ми каза, че имам хемороиди. но после те утихнаха, докато след години започнаха да се обаждат пак. Отивам аз при един хирург, убедена че не е възможно да бъде нищо друго- и опаа - изненада! Условно ми каза, че на това деликатно място там можело да има около 20 различни заболявания! (даже и да е преувеличил леко, са достатъчно различни!) съжалявам, че сега не мога да намеря брошурката- беше много ясна рисунка и описваше подробно доста неща! оказа се, че е анална фисура, а аз я бях лекувала като хемороиди. престраших се, и отидох на операция, но докато се реша, от една- станали две!.. след операцията болеше естествено,но мина и сега съм много доволна. реших си проблема и само се пазя, да не се появи пак! тук видях малко описание за хемороидите http://www.art.bg/temp/vita.bg/statii.php?sn=10. а за срама- еми винаги го има, но пък лекарите наистина всеки ден това гледат- не сме им първите, не сме последните къде по-добре е да знаеш кой е врага-ако лекар не те е прегледал, може да е какво ли не, а не на всичко да лепим етикета "хемороиди"...
Отговори с цитат