Виж само едно мнение
  #65  
Стар 17th July 2006, 14:19
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране Re: Присаждане на коса

Цитирай:
Първоначално написано от typedef
Привет,

Колкото и да се лъжем лек за плешивост няма. т.е. на мястото на окапалата коса да поникне нова. В най-успешните случаи на лечение може да се спре косопада, но за колко дълъг период - божа работа. Всички останали препарати просто правят оставащата коса да изглежда по-здрава и обемна и така се създава илюзията за справяне с проблема. Миноксидил пък (Регаин) принуждава младата коса да расте по-бързо, като крайният ефект е пак това - илюзия за справяне с проблема. Като чета пък за трансплантации и имплантации и тяхната цена ми настръхва остатъка от косата. Очевидно тези драстични методи са оправдани само при 100% плешивост. Иначе проблемите са неизброими.
На пазара обаче се появяват и други хитрини, предназначени точно за създаване на илюзията за гъста коса и прикриване на скалпа. При това съвършено безобидни. Общото им название е TOPPIK HAIR CONCEALER. Ефектът от прилагането на средството е че върху естествената ви коса се образуват микро-фибри от кератин. Косъмът се превръща в нещо като перо на птица, увеличавайки обема си няколкокрано, и така прикрива скалпа. Скоро мисля да поръчам и да пробвам

за повече инфо тук:
http://www.hairlosswatch.com/toppik.htm
Искам да те попитам взе ли си от въпросния Топпик??? Какъв ефект имаше?
Дано още четеш този форум, за да споделиш! Ако енаистина така както пише на мен ще ми свърши добра работа.
Отговори с цитат