Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #42  
Стар 18th November 2013, 21:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

unusual аз те разбирам, че си още под влияние на емоциите и не мога да ти се сърдя за това, че не ти е харесало това което сме ти споделили. Ние наистина гледаме безпристрастно и за нас е много по лесно да преценим и отделно в темата ти писаха жени много по големи от теб, преминали през подобни неща в живота си и мненията са им наистина много ценни и с единствената цел да ти помогнат в този труден момент.

Сигурно и ти имаш вина, това е ясно, кой има по голяма и кой по малка вина вече няма значение. Ти казваш, че той никога не ти е обещавал, че ще бъде с теб, но той също така не ти е казал и че няма да може да бъдете заедно и по този начин той те е заблудил и е оставил в теб някакви надежди, че може и да бъдете заедно. Бях остър към това как е постъпил, вярно, че на всеки може да се случи да се влюби и да направи нещо без да може да го премисли, но пак не мога да го оправдая напълно.

Мога много да пиша и да се обосновавам, но това е напълно излишно, това вече е минало и ти трябва да гледаш напред. Нека да говорим за бъдещето и да не се връщаме назад, поне аз ще опитам да не пиша вече какво е било и защо се е случило, нищо не можем да променим. Аз мога да се хвана на бас, че ще откриеш и друга не по малко силна любов и то със човек който ще е готов да жертва нещо в името на тази любов и да се бори за нея !
Отговори с цитат