Тема: Стрии
Виж само едно мнение
  #64  
Стар 3rd October 2007, 16:19
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране Re: d

Цитирай:
Първоначално написано от mays
... А сетих се има едно мазило , което аз оше го имам и е в хладилника-Cocoa Butter
става и за груба коja на лице, за лакти, колене и ханш и пети сигурно..Обогатено s Вит Е .
пише че изглажда , омекотява суха коja, за петна и неравности и за белези.явно и на стрий леко действа.Мирише приятно .213гр.Кокосово масло e .... Но си го донесох от САЩ за 6$...
Точно от същото масло стриите по гърдите ми изчезнаха напълно! Бяха целите като в мрежа, с безброй стрии и от това масло изчезнаха тотално! Бях си го купила от САЩ случайно, не с цел мазане на стрии, а за омекотяване на кожата, после като забременях се оказа безценно и за щастие успях да намеря сайт, който да доставя до българия този продукт. Имат и други мазила за стрии с кокосово масло, доставката ми струваше към 16$ и имайки предвид ниската цена на мазилото - 6$ си заслужава, особено ако си поръчаш няколко неща или си поделиш доставката с някой.
http://www.etbrowne.com/products/Col...ollectionID=27
По задника ми останаха стрии, но това е, заради моята несериозност и късното започване на мазането
Отговори с цитат