Виж само едно мнение
  #19  
Стар 22nd August 2006, 10:26
lili212 lili212 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до lili212
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
И аз имам позната която живее в Гърция, дойде си специално за да се оперира в София, свалиха й 4 диоптъра и вече 5 год. е много доволна. Има ли някакви граници за диоптрите, трябва ли да са повече от 2 примерно..?

Има граница за диоптерите, но не съм сигурна. Но ако са по-малко от 0.5 диоптер сигурно няма смисъл, и май не може да са повече от 14...но най-добре питайте за това...

Също, ако помните едно нещо от мен това да е:

Тази операция не е шега защото имаме само 2 очички и неможем да си купим нови. От клиника на клиника има голямо значение. И хирургите са важни (колко години, колко пациента са правили?), и хигиената, и инструментите (много места ползват същите инструменти на много пациенти---за това цените са ниски!), и най-важното (поне за мен) е технологията. Хирургът може да супер, но ако ползва стар, бавен лазер, тогава изобщо не си струва защото ще продължавате да имате проблеми със зрението. Или пък клиниката може да е прекрасна, но да имат стотици пациенти, и да работят като фабрика---да видете хирургът за пръв път в операционната стая. Най-голямо впечатление това ми направи за Eyestar: приемат максимум 10 пациента на ден. Всяко друго място изка колкото може повече пациента за да направят повече парички... Моят хирургът в Eyestar ми направи всички прегледи и операцията и спокойно ми отговори на всички въпроси.

Внимавайте много когато решавате за клиника!
Отговори с цитат