Виж само едно мнение
  #2339  
Стар 11th August 2011, 23:12
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Бях на 18,когато заявих на родителите си,че ще си оперирам ушите.Но в далечната 1998 година нещата не бяха като сега.Имаше оскъдна информация.В крайна сметка аз избрах Емил Георгиев-касапинът.Човекът е много щедър на обещания,много ласкав в изказа си и много мръсна гадина(лично мнение).Няма да те лъжа-болка имаше,ужасно ме болеше.Имах чувството,че свредел ми пробива главата.Но всичко мина,забрави се и сега имам уши,които са залепнали за главата.Почти не мога да прокарам пръст отзад.Писала съм по тази тема подробно в отопластика.Ти не мисли за болката,а за резултата.Кажи кога ти е консултацията?
аз искам и ринопластиката ми и отопластиката да са при доц. Джамбазов и да са в един и същи ден,защото доколкото знам самата упойка май е също доста страшна и искам всичко да се свърши наведнъж. консултация не са ми насрочили-ще изчакам още 9 дена и почвам пак да звъня при Джамбазов. Родителите ми също хич не са съгласни,дори се опитшат да ме разубедят , но аз съм си и малко твърдоглава и като реша нещо просто го правя
Отговори с цитат