Виж само едно мнение
  #4335  
Стар 14th March 2019, 11:53
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Аз мисля, че щом вече си ги поставила и особено за Макган, които са на пазара най-дълго време, няма за какво да се подменят. Утре ще бъдат компрометирани другите видове и като цяло марки. Ясно е, че винаги може да има реакция на организма с чуждото тяло, няма значение нито марката, нито текстурата. А и като цяло спекулации много. Едни евросиликон са били толкова широко използвани преди 10 години, сега никои не ги слага. Сякаш този бизнес с ясното съзнание, че произвежда и продава нещо не напълно здравословно за организма, се появява и изчезва след няколко години. И все пак явно вече не можем без него, а мен самата това няма да сме спре.
Вече описах моя случай. Сега приемам кортикостероиди, поради автоимунна реакция на организма към силикона. След 3 месеца температура, безброй изследвания, лекари, болници - това е диагнозата. Повлиявам се добре и сега съм добре. Е да понадебелях, излязоха ми пъпки, пада ми силно косата, но имам гърди. Надявам се като ги спра да нямам симптоми, защото ще трябва да ги махна по думите на лекаря. Не бях чувала и чела никъде за такъв случай. И наистина тук активността е все по-малка, за да се появят други такива случаи, ако има такива. Все пак не съжалявам, а е свършено вече - сторено.
Отговори с цитат