Виж само едно мнение
  #4  
Стар 7th November 2007, 22:11
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ами дължините на косата са между 30-60 см.Една треса коса стига да ти се направят три двоини реда,което изглежда доста добре като обем.Косата върху тресата е и доста гъста,не е някаква пършива.А съм с 40 см коса ,която дефакто е 45 см дълга.Това се получава тъй като 5 см от края мна косата са филирани и те не се броят към дължината тъй като можеш да решиш да си ги махнеш.Разполагат със богата цветова гама плюс меланжи/т.е на кичури/.Та 45 см с които съм аз са някъде на дължина под бюста.Със 60 см вече ще изглецдаш като самодива /поне според мен/Цените са според дължината.Моята заедно с шнолите излезна към 300 лева.Обади се на телефона тъам момичето ще ти каже с точност .Има прави ,чупливи и къдрави .Чупливите и къдравите са с по десет лева отгоре.Както казах могат да ти скроят което е още 30 лева отгоре.При поръчка до обяд ако е налична косата/цвета/доставката е същия ден на посочен от теб адрес ,като си плащаш за куриера мисля че беше около 5-10 лева. Според мен варианта със шнолките е най-удобен,защото като цяло поддръжката на косата си е малко тегава.Внимава се при миенето и ресането за да не се проскубе,слагат се маски и кристали и така.Ами това се сещам за сега ако има още нещо питайте
Отговори с цитат