Виж само едно мнение
  #10  
Стар 8th November 2007, 13:59
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ами какво да ти кажа моята коса също е тънка и леко чуплива/ако може да се каже изобщо чуплива нито е чисто права ,нито къдрава/, но до ден днешен не съм имала проблем със свличане на тресите.При самото поставяне на щипките тупираш леко косата в корените,за по-стабилно ако искаш можеш да пръснеш и малко лак и направо заспива.Като ги сложа сутрин до вечерта не ми се е налагало да я "поправям".Само първите два три дни имах малък проблем с поставянето на тресите ,но като свикнеш и вече го правиш без да мислиш.Отначало е ,не от друго а от самата дължина .Щипките не се усещат.Аз почти бях забравила какво е да си с толкова дълга коса .Няма да си кривя душата ,че с прическите нямаш безкраен избор защото все пак трябва да се съобразяваш да не се виждат шнолите.И определено не е удобно за спане с нея.На мен ми убиват и ме докарва до лудост .А и като те галят по косата се напипват шнолките и се получава малко ама няма начин

п.с за съжеление от както съм с косата не съм си правила снимки ,но тези дни ще си направя и ще кача да видите за какво говоря.Качеството на косата е страховно изобщо не си личи ,че не собствената ви.

п.п когато аз взех моята много се чудех дали да е права или чупливата/чупливата е на едни страхотни вълни тип холивидска актриса/,но момичето ми каза че е по-добре да взема правата защото за нея не е проблем и да я изправям и да я навивам ,докато чупливата не било много препоръчително да я изправям
Отговори с цитат