Виж само едно мнение
  #17  
Стар 13th January 2010, 11:58
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

много Ви благодаря за отговорите
просто искам тренировки в къщи, нещо което не е съпроводено с ходене на фитнес ама ако не става без него, ще се организирам по стегнато и трябва да отделя време. Предимството на заниманията в къщи е, че не те обвързват с работното време на фитнеса, поне за мен е така. След операцията си купих голям и хубав кростренажор на кетлер по съвет на мадамата която идва да ми прави масажи. Тя каза че е по добре от колелото за стягане на дупе и срещу целулит. Сега си мисля и за хубава качествена пътека. Не съм ползвала и си мисля, че ако с метна отгоре и ще падна като слизам и все ме е страх да опитам в някой фитнес преди да си я купя за в къщи.
За обръча и въжето съм съгласна, чувала съм че дават страхотни резултати. Обръч да не е пластмасов детски откъде да взема? в спортните магазини има ли? Колко време да го въртя на кръста? И за въженцето ако може повечко съвети.
В момента само се занимавам с кростренажора по 25 мин на ден на 3 та степ от общо 10 степени. Искам да съм стегната а не с релефни мускули. Благодаря Ви.
Отговори с цитат