Виж само едно мнение
  #23  
Стар 8th January 2009, 23:36
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight http://www.vita.bg/zab.php?zab=144&k=41 Звучи доста добре, моля ако някой си е правил такива процедури да пише дали е доволен
Момичета искам да ви предупредя НЕ ХОДЕТЕ на въпросния лазер във Вита.САМО ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ И НЯМА ДА ПОМОГНЕ ИЗОБЩО!!!Преди около година бях на такова лечение което ми го назначи д-р Динев.Повечето от съфорумките го познават покрай пластичните опреций които прави.Като бях при него му разказвах че преди това съм ходила и на лазерни терапий против акне в Пикасо,а той ми каза че там било за обезкосмяване и какво изобщо съм търсила там с моя проблем.В този момент се замислих,а ти като си пластичен хирург какво правя пък при теб? Напълно му следвах инструкциите обаче ефект 0.Била съм на около 10 - 15 или вече не си спомням колко много процедури които бяха и ужасно скъпи, ама нали като опре до външния вид сме готови на всичко иначе страхотно оношение, всичките ти се лендзат (каква по дяволите е тази дума) като отидеш за да не им избягаш, защото си се оказал един от малкото ненормални, които им дават парите си.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат