Виж само едно мнение
  #24  
Стар 8th January 2009, 23:40
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране Re: akne

Цитирай:
Първоначално написано от Macinka
Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight http://www.vita.bg/zab.php?zab=144&k=41 Звучи доста добре, моля ако някой си е правил такива процедури да пише дали е доволен
.....и както разбрах лазера го ръководи д-р Динев и отидох при него да ми каже колко пъти да ходя и да ми изпише лекарства....и той даже не ме и погледна най-малко пък да ми назначи изследвания, направо взе един лист и започна да ми рисува от какво се е получавало акнето и ми изписа някаква козметика която е за нормализиране на мазната кожа...ж нея никъде не пише че е за лечение на акне....както и да е ходих на този лазер 8 пъти и никакъж ефект...само малко порите се затвориха...ама много малко а пъпките си излизаха още ...а д-р Динев ми каза че не ми е толкова зле лицето и че от 8 пъти с лазера ще е достатъчно......и аз на седмия път си запазих час за доктора да ме види че не минават....и само влизам и му казвам те не минават....и той се чуди какво да ми каже....само казва ами ще трябва да се ходи още около 10 12 пъти....аз не отидох защото не вярвам да минат.....и този лазер е пълна лъжа.......
Боже, а това току що го прочетох...явно е имало и други луди...без да се обиждаш скъпа
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат