Виж само едно мнение
  #27  
Стар 10th January 2009, 10:40
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Лошо и при мен е по същия начин и може би няма нещо което да не съм пробвала било то крем или процедура, хормоните също си ги изследвах. Химичния пилинг ми се отразяваше най-добре, но и при него ефекта е временен.За кремовете най-много се изчиствам от два които ги ползвам заедно и ми бяха предписани от дерматолог.Но и при тях ефекта е само докато ги ползваш.След като от толкова време си така би трябвало да си обърнала внимание дали има нещо което ги активира.В смисъл когато ядеш сладко,мазно и т.н. дали ти се отразява.При мен има голямо значение и се опитвам да избягвам джънк храната, макар че много я обичам .Препоръчвам ти ако не си открила подходящ продукт за почистване да ползваш пияната на Себамед, много е добра за такива неща,а относно другата козметика да ти е предписана от лекар. Иначе лекари колкото щеш, но повечето са твърде комерсиални.Затова аз вече не се занимавам да обикалям по доктори, изхабих много време,нерви, пари и каквото друго се сетиш. Но в никакъв случай не препоръчвам самолечение, просто съм намерила оптималния вариант за себе си след като съм изслушала хилядите "компетентни" мнения.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат