Виж само едно мнение
  #3082  
Стар 10th January 2018, 16:56
mims2018 mims2018 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен! Нова съм във форума въпреки ,че реално чета темата сигурно от самото и създаване.Запозната съм с работата на всички хирурзи коментирани тука но за съжаление от толкова много мнения,снимки,мои лични разбирания за успеша операция и красиви носове не успях да се ориентирам към никое от коментираните тука имена.Избрах хирурга при който искам да се оперирам от чуждестранни форуми и най-вече от снимки на негови носове които видях в социалните мрежи.Продължавам да не съм сигурна в избора си а и цените при въпросния хирург са малко по -високи от колкото ми се иска, но вече имам час за консултация.За момента притесненията са ми главно от това как ще се оправя в Истанбул.Със самолет ми се струва скъпо а и клиниката е доста далече от летището ,сигурно таксито ще ми излезе колкото полета.С автобусите въобще не съм запозната как стоят нещата, но като прегледах не са им много гъвкави разписанията.Ако може момичета които са преминали през всичко това да споделят какъв е най-изгодния и удобен начин за отиване и връщане до там ще съм много благодарна.

Последно редактирано от mims2018 : 10th January 2018 на 17:04
Отговори с цитат