Тема: ВЕГА ТЕСТ
Виж само едно мнение
  #24  
Стар 29th May 2008, 14:07
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Здравейте момичета
Вчера си направих въпросния тест. Самият тест продължи един час, но след това си говорих с лекарката около час и половина.
Що се отнася до теста и моите резултати- интересното при мен е, че към повечето плодовете проявявам непоносимост- примерно малини, лимони, мандарини, грейпфрути, грозде, а в по-малка степен към сливи, праскови, пъпеши и киви. За мен това не е особен проблем, понеже аз ям предимно ябълки (много ги обичам), череши (сега е черешено време) и дини... тъй че си мисля, че с плодовете няма да имам проблем. Що се отнася до зелечуците, трябва да избягвам само баклата и черните маслини.. всички други са подходящи за мен.. Мога да изредя и месата, варивата, млечните продукти, но не знам дали има смисъл. Интересното е, че към някои продукти проявявам нетърпимост (примерно кисело мляко), но комбинацията им с други храни е подходяща за мен (примерно татор или тиквички с кисело мляко).. Това ми се стори малко странно и съмнително, но ще видя дали ще има резултат и ще споделя опит. В края на теста има и препоръчителен режим на хранене и честно казано ако всеки го спазва ( дори без да е правил този тест), ще отслабне.. Ако някой се интересува, ще го напиша. Аз лично се надявам да има по-бърз резултат, понеже имам здравословни проблеми от наднорменото тегло, а в последно време нямам никакви сили и мотивация да пазя режима на д-р Огнян Симеонов.. не че е сложен, просто тегленето ме дразни ужасно. Това е за сега успех на всички
Отговори с цитат