Виж само едно мнение
  #1296  
Стар 23rd July 2013, 14:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За мен този доктор е постъпил некоректно, аз въобще не бих си позволил да коментирам неговите професионални умения, според мен си е добър хирург, може да си е добър и в ревизиите, но в случая на rimi той постъпва много некоректно.

Може би и rimi е трябвало да е по настойчива и по остро да си изкаже претенциите, но аз я разбирам, защото тя си е от тези добричките, тихички и отстъпчиви хора и точно тях най много ги мачкат, то това си е закон.

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Отидох за вдлъбването отгоре и познайте какво ми сложиха пак хилоронова питах го, ще се налага ли друга операция той каза че не е необходимо и че едва ли не така щял вече да остане носа завинаги.


То вече е минало, но според мен е трябвало на консултацията да го питаш директно, това може ли да се оправи с още една операция и да му намекнеш за голямата сума и неговите гаранции за 100% успех, защото ако си го питала точно това - "ще се наложи ли друга операция" е доста по различно !

Лошото е, че и двете страни са допуснали грешка, защото тези неща трябва да се уточняват още преди операцията и директно да се пита ако не се получи, това, което сме се разбрали, ще направи ли още една операция за негова сметка, ако случая разбира се е такъв, че може да се коригира недостатъка с още една операция.

Доктора има и той вина, защото ако знае, че няма гаранция на 100% защо не го казва на пациента на консултацията, хем после няма да има проблем с оплакване от пациенти. Той обаче подвежда по този начин клиентите и после след операцията, защо не казва ако знае, дали това вдлъбване може ли да се оправи с операция или не. Той не е казал дори - нека изчакаме още време, да видим как ще се възтанови носа и тогава ще видим дали може.

Айде, че стана много дълго мнението ми, но определено и двете страни имат вина, но на доктора е по голяма по отношение на коректността, той според мен се опитва да си спести нова операция, дори и да знае, че може да оправи проблема !
Отговори с цитат