Виж само едно мнение
  #7  
Стар 19th October 2009, 13:28
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Опитай с римуувър да свалиш черната боя и чак тогава я изсветлявай, иначе ще се получи ефекта на Азарина. Аз преди няколко месеца направих същатра процедура - от синьо черно към бяло русо и го постигнах в рамките на седмица - две. Първо я нацапотих вкъщи с римуувър на Бес 2-3 пъти и после на фризьор със супра, отгоре безамонячна боя; след няколко дни още една супра и мат и си постигнах цвета. Оксидантът задължително трябва да е с нисък процент, за да не ти изгори косата прекалено, но трябва да кажеш на фризьорката, защото те обикновено като чуят русо и слагат 40вол. За да не ти стане накъсана метла косата, много маски, кристали, ампули и всякакви "храни" за коса Определено не е толкова невъзможно. Косата си ми е на мястото си и пада толкова, колкото си падаше и като бях черна.
И с римувъра не е гаранция.Не е "чак толкова"невъзможно,но зависи на каква цена .Зависи от здравината на твоя косъм,както и на естествената му съставка.Моя приятелка пробва точно с римувър(естествения и цвят е рус,но тя се правеше синьо черна) и то няколко пъти и не успя.Стана рижа.Фризьорката и предложи обезцветяване и боя,защото нейния косъм бил светъл,но имало много червено в него и по друг начин неможело да стане.Послуша я и сега е бяло руса с 5 косъма в главата Ако това е целта...давай!
Отговори с цитат