Виж само едно мнение
  #1641  
Стар 20th April 2011, 13:52
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

LUCKY*, смили се над хората, които планират операцията си и четат форума. До момента не съм се включвала в споровете, които са се разразявали тук, но сега искам да се обърна към всички. Нека всеки да изразява мнение за хирурга,чийто пациент е бил!!! Само така може да говорим за обективно мнение (било то позитивно или негативно). Смятам, че това е коректният подход. Идеята на форума е основно взаимопомощ и обмяна на инфо, а не опити за налагане на мнение и впечатления. Всеки си носи глава на раменете и я ползва по предназначение! Не е редно да насаждаш съмнения и страхове, тогава когато неможеш да кажеш: "Да, аз бях пациент на този и този хирург и той НЕ СИ свърши работата. Ето това са снимките, които го доказват. Поради тази причина се насочих към еди кой си хирург, от когото останах доволна и това е резултата от неговата работа." Как би могла да познаваш изоснови работата на всички хирурзи и да я оценяваш все едно си Професор по пластична и реконструктивна хирургия с дългогодишен опит и нито една грешка в практиката си???