Виж само едно мнение
  #4  
Стар 2nd January 2008, 11:13
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Здравейте момичета,

Много се радвам на темата. Аз съм голяма почитателка на д-р Симеонов и негов привърженик на идеите и методите му, които прилага за намаляване на телесното тегло. Самата аз имам резултати - в другата тема писах, че съм минус 15 килограма за почти 3 месеца и нямам търпение да сваля поне още 20, за да се почувствам човешки.
За него като човек какво да кажа - невероятен дух, енергия, харизма... Много съм щастлива, че открих този форум и чрез него открих диетолога ни.
По повод на филмите, изгледах някои от тях, чета за световната консипрация срещу здравето и мисля от тази година да посещавам само хомеопати ( пресен пример - детето ми (2.5г) от един месец личната ми лекарка го лекува с антибиотици и става все по-болно... т. е. принудена съм да търся някакви конвенционални методи на лечение, защото очевидно стандартните не ни помагат ).
Силно съм впечатлена от филма "Тайната", но много хора покрай мен реагираха, че е глупост, което е разбираемо и вярвам, че само ако си достатъчно узрял, можеш да го приемеш...и изобщо всички филми и книги препоръчани от Симеонов.
На всички - честита, успешна, ползотворна и здрава 2008 година!
Надявам се да описваме само добри резултати!
Отговори с цитат