Виж само едно мнение
  #1046  
Стар 11th October 2013, 10:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fluffy76 Виж мнението
Ама дяволски сте прави и двете, ама нали човек като има избор и някаква предварителна представа какво харесва и как иска да изглежда и се вкарва в едни филми, дето след време се чуди на собствения си акъл...
А пък за зизите на Бижуто, понеже съм чела легенди)), та затова викам и аз да оплакна око

Вечната човешка драма - дай му избор и го хврли в смут!

Не е трябвало да ти дава избор ИС! Радвам се, че на мен не ми даде. Ако беше казал аз да решавам, щях да имам много безсънни нощи и може би и до ден днешен щях да се питам дали съм направила правилен избор....

Искам само да изкажа мнение...
Аз съм доста слаба от кръста нагоре (дупе имам )
Ако и на теб ти се четат ребрата, препоръчвам анатомични..
Защото, въпреки, че моите са анатомични, пак има едно изразено очертаване на горните граници на импланта... Което мен ме дразни, защото не искам от самолет да си личат имплантите..

Общо взето ако искаш по-естествена визия , колкото и обобщено да е, избери анатомични. Въпреки, че съм виждала изключително добри изпълнения при кръглите. Лилито е едно от тях. Но на нея не и се очертава толкова изразително горния полюс, знам ли.. Като че ли моя е по-изразен...

Знам, че не помогнах много, но мисля, че каквото и да избереш, ще стане хубаво. В добри ръце си.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат