Виж само едно мнение
  #526  
Стар 20th November 2009, 21:15
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ppallass
здравейте всички... и аз имам проблем с ушите...немога да си връзвам косата без да си сложа лента някои казвам че ушите ми са добре някои казват че трябва да се оправят ... май и аз мисля че трябва да се оправят .. какво мислите вие... не са чак толкова грозни само са малко дългички според мен
Лично мое мнение е, че ушите ти са нормални и нямаш нужда от корекция. Аз трябва да кача мои снимки от преди операцията ми да видиш какво е това щръкнало ухо. Но ако твоите уши те притесняват, консултирай се с доктор и виж какво ще ти кажат. Моята операция струваше 1800 лева при доктор Заякова. Много съм доволна, сега ушите ми са прибрани към главата и нормално изглеждащи.

Цитирай:
Първоначално написано от ppallass
горната част на лявото ми ухо е по навън някаква крайна цена горе долу колко лева е ? имали случай операцията да е неуспешна ?
Дори и да се оперираш, има вероятност и след операцията двете ти уши да не са напълно еднакви. И моите преди операцията не бяха еднакви, и сега след операцията пак не са напълно еднакви.
Относно неуспешни операции, предполагам че има такива. Моята я причислявам в категорията успешни. Изпрати ми емейл адреса си на лични и ако искаш ще ти изпратя снимки преди-сега.
Отговори с цитат