Виж само едно мнение
  #47  
Стар 15th July 2013, 11:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Понеже много хора явно се вълнуваме от прословутите стволови кл., би ли споделила как взе това решение. Док. показа ли ти снимки, как се аргументира? И най-вече къде могат да се бият /освен липо на лице/?
Минават ми разни мисли за мезотерапия на коса, за леко попълване на бюста! Честно казано имам нужда някой да ме шамароса.
Неее,разбирам те напълно.Много жени сме така,адски суетни

Аз го реших,защото Стоянов каза,че е най-доброто до момента и го е правил няколко пъти и резултатите били зашеметяващи.Тоест не се изисквало толкова дълъг период на възстановяване и не са нужни много процедури като липофилинга.Заслужават си парите,защото това е твоя клетка размножена и обогатена и няма странични ефекти.УМРЯХ ОТ ЯД КАТО МИ СЕ ОБАДИХА,ЧЕ МАЗНИНАТА НЕ БИЛА ДОСТАТЪЧНО (((((((((((((((((((
Може да се прилага навсякъде,във всяка част на тялото,доколкото зная.Бюст,лице зона,задни части и тн.
За решението си:взех го много бързо,защото не исках да се занимавам с филъри и скалпели.Скалпел той каза,че няма да играе от неговата ръка,защото ми било прекалено рано,а филърите се резорбирали и се налагало многократно боцкане и не премахват причината заради,която се дупчим.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат