Виж само едно мнение
  #119  
Стар 5th May 2015, 12:23
V_l_a_d V_l_a_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички. Видях, че темата е започната доста отдавна. Прочетох всички мнения и коментари от създаването и до момента. За съжаление аз също съм потърпевш на безвъзвратното окапване на косата. Годините ми напредват, а проблема се задълбочава. От скоро се престраших и започнах да търся из интернета процедури с помощта на които да си реша проблема. Прави ми впечатление, че напоследък все повече се говори за присаждането на коса в Турция. Казват, че техните доктори в областта били едни от най-добрите в света. Забелязах, че и последният юзер писал в този форум по темата също споменава турски специалист. Затова и търся мнения за клиниките в Турция които предлагат тази процедура. Скоро попаднах на една статия по темата в сайта на бтв и разбрах, че вече има и българска компания, която организира цялата хамалогия по записване на часове за консултация и преглед преди и след операцията, за извършване на самата процедура в клиниката, лекарствените медикаменти, осигурява и транспорт от България до там, хотелски престой. Цената също ми се струва прилична след като прочетох коментарите ви тук. Много би ми се искало някой ако има повече информация, впечатления или мнение, ако е ползвал услугите на българската фирма организатор да ги сподели тук. До колкото разбрах процедурата се прави по метод FUE (извличане на фоликуларни единици от задната част на главата).
Отговори с цитат