Виж само едно мнение
  #28  
Стар 16th January 2010, 23:11
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Здравейте, имам един проблем и мисля, че ще е добре да чуя и странични мнения. Моята коса е естествено светло кестенява или много тъмно руса. Косъма ми е пътен, самата ми коса е сравнително гъста. Преди около година и половина си направих руси кичури, след около 5-6 месеца отново си направих кичури, а после реших, че ще си оставя кичурите да израстнат. Преди косата ми беше дълга, някъде до средата на гърба, сега я отрязах до раменете с надежда по-бързо да ми се махнат кичурите. Те са сега са на половината ми коса . И сега отново ме е обзела русата мания, сигурно звуча сякаш изобщо не знам какво искам, но наистина много се харесвам руса и приятелите ми мислят, че много ми отива, но не харесват самите ми кичури. Който и да попитам ми казва или да се боядисам цялата руса или изобщо да не се боядисвам. Аз не искам да си съсипвам косата, но пък много искам да съм блондинка . И сега си мисля да си оставя косата да порастне още малко и кичурите да се махнат и след това да се боядисам с безамонячната боя на Гарниер №700, ако накой я знае, тя е пепеляво русо. Искам да изглеждам по-естествена, дори и ако си намеря по-щадяща боя с няколко тона по-светла от естествения ми цвят бих се боядисала. Е, какво мислите?
Отговори с цитат