Виж само едно мнение
  #29  
Стар 16th January 2010, 23:32
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Здравейте, имам един проблем и мисля, че ще е добре да чуя и странични мнения. Моята коса е естествено светло кестенява или много тъмно руса. Косъма ми е пътен, самата ми коса е сравнително гъста. Преди около година и половина си направих руси кичури, след около 5-6 месеца отново си направих кичури, а после реших, че ще си оставя кичурите да израстнат. Преди косата ми беше дълга, някъде до средата на гърба, сега я отрязах до раменете с надежда по-бързо да ми се махнат кичурите. Те са сега са на половината ми коса . И сега отново ме е обзела русата мания, сигурно звуча сякаш изобщо не знам какво искам, но наистина много се харесвам руса и приятелите ми мислят, че много ми отива, но не харесват самите ми кичури. Който и да попитам ми казва или да се боядисам цялата руса или изобщо да не се боядисвам. Аз не искам да си съсипвам косата, но пък много искам да съм блондинка . И сега си мисля да си оставя косата да порастне още малко и кичурите да се махнат и след това да се боядисам с безамонячната боя на Гарниер №700, ако накой я знае, тя е пепеляво русо. Искам да изглеждам по-естествена, дори и ако си намеря по-щадяща боя с няколко тона по-светла от естествения ми цвят бих се боядисала. Е, какво мислите?
Нещо не ти разбрах идеята
Няма как да се боядисаш с безамоня4на боя без да си се изсветлила предварително!Няма щадящо изрусяване!Ако питаш мен по добре се направи на ки4ури така поне щадиш 4аст от косата ти !Пък изцяло русо ми изглежда много постно.Аз бях изцяло руса на след това си направих по светли и по тъмни ки4ури и сега определено ми харесва пове4е от изцяло русо.
Отговори с цитат