Виж само едно мнение
  #27  
Стар 21st May 2009, 15:44
migletoz migletoz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 2
По подразбиране и сега какво

здравейте,
бих искала да споделя нещо, което ми причинявя продължителни тревоги и стрес: става въпрос за дете с малка капилярна звезда на носа, което след "професионална намеса" обезобразиха...в момента детето е с петно на носа, колкото монета от 20 ст.- съвкупност от келоид, спукани капиляри и възпаление. Това е резултата от работата на отличничката "д-р" Брощилова. Първоначално имахме час при Кадурина - чакахме 1 месец за преглед, но когато отидохме- опаааа...името на детето го нямаше в списъка и т.н. След препоръки ме насочиха към въпросната специалистка- последва електрокалтер (ок...) и после едно мазане и буквално клепане с трихлороцетна киселина- пилинг. На контролния преглед гледаше като вцепенена и каза, 4е това е най-уникалния нос в историята на медицината...веднага ме насочи към IPL - през месец май...не отидох- разбрах, 4е лятото не е желателно да се прави, а пък и раната е прясна. Резултатът е налице-2 месеца след интервенцията детето е обезобразено...Ходя при какви ли не дерматолози и всички се възмущават, но диагноза няма. Само се моля с възрастта да се заличи доколкото е възможно. И ако знаете за някои истински специалист, които би могъл да помогне- моля за някаква информация... Открих в нета нови методи за лечение на подобни проблеми, които обаче се прилагат в САЩ. Успех на всички.
Отговори с цитат