Виж само едно мнение
  #45  
Стар 1st June 2009, 12:15
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Ина, благодаря ти, че отново се включи!
Ще чакам да пишеш за долния клепач, защото това е тема която доста ме вълнува, а тук явно няма много "момичета" с подобни корекции.
Ако ти се пише, сподели дали виждаш добри резултати от "склуптрата", нали трябваше да мине някакво време докато се види пълния резултат. Заслужава ли си парите, според теб?
По въпроса за клепачите , това са интервенции който ,като им доиде времето всеки трябва да си ги направи. При горния се маха увисването което прихлупва окото, а при долния "пачия крак се маха сега при усмивка имам малко като мимика ,но онова ужасно сбръчкване въобще го няма. Извинете.

За слулптрата да трябва още врема да мине гледам се, гледам се и чакам... един ден виждам положителна промяна , друг ден не, и така още чакам до два месеца напред във времето.
А вчера се даже и уплаших. Усещам си устата "набъбнала" - подута-стои като найлонова -и си казвам- тя , да не ми е сложила на контура теч.селикон ,като знам че тя въобще не работи с него , ама в първия момент ти минава всичко през главата . Пък и остатъка от спринцовката с която ми прави контура беше в мен до следващото дослагваме. Уплаших се малко- въпреки ,че не беше зле на външен вид, но си викам, ами ако имам някаква реакция. Но престанах да го мисля и сега си е всичко наред.
Та мисълта ми е , че след толкова дни щом имах някаква реакция на устата, то и "скулптрата" работи.
Да работи , да работи , че я чакам
Отговори с цитат