Виж само едно мнение
  #27  
Стар 12th February 2008, 08:42
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
oh вече два пъти ми се случва това.нямам нерви да се разправям,искам да ти каже,че стях на глава не може да се излезе,почват да се оправдават и т.н.правят така,че ти не можеш да си видиш разликата абе на слепец де докарват
Боже ,ужас аз са това съм си направила снимки преди и след и ще го питам ако започне да се оправдава къде е разликата според него а и мъжа ще е с мен ..Аз като ходих на консултация му показах какво искам и ще го питам каква прилика намира с моите и тези устни за който обсъждахме ,че искам толкова големи ..Аз имах ,чувството ,че той изобщо не помнеше какво бяхме обсъждали не си записа нищо а когато ме прави бях под пълна упойка тъй като правих две интервенции в една операция ...Не знам но вината не е в филърите ,защото пак ви казвам Силвия от не знам дали го гледате предаването "Градски момичета " по жтв си е правила устните при Емил Георгиев е една ампула само и устните и бяха страхотно попълнени и горна и долна устна плътни и повдигнати и са и траяли месеците за който е бил предназначен филъра и сега дори ако я загледате си личи а моите излиза ,че е сложил ампула и нещо и да няма разлика да ма извинява ама ... ще искам обяснение и ако не е печалбар само трябва да си оправи грешката ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат