Виж само едно мнение
  #46  
Стар 22nd November 2011, 19:50
stu stu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити Виж мнението
Е, съвсем да не боли...Боцкат те със спринцовка по гънката до върха на устните, колкото боли инжекция. Боцка се на две-три места от едната страна, после от другата, на мен ми сложиха някакъв френски филър на хиалуроновата киселина...забравих го, наистина. Но имах доверие на доктора, аз не за първи път ходя при него, кожата на лицето ми е проблемна. Това беше между другото. Не слага упойка, наистина няма нужда. Продължава не повече от 10 минути, резултата се вижда веднага, можеш да си тръгнеш веднага и да си отидеш на работа. Пробвала съм го, работи! Цената при него е 350лв. Поставя и ботокс, между веждите, цена 70 лв на 20мг, ако не ги е увеличил, но да са станали най-много 80 лв. За тази зона се слагат около 60мг, т.е.210лв. Ботоксът също има ефект, майка ми си слага последно март или април, с мен, още има ефект. Аз лично съм доволна. На фона на двойно по-високите цени в София Клиниката е частна, намира се в Стара Загора, ул. "Калоян"18. Имат най-добрия апарат в Бг за IPL. Цена 270лв за 1 процедура, необходими са поне 5-6. Май като реклама се получи, но ви уверявам, че не е.

Аз пък точно от този лекар съм недоволнал Преди време си направих в неговата клиника химичен пилинг и ми останаха белези по лицето. Малки почти незабележими и най-вече по челото, но все пак не беше това идеята,когато есе подлагах на процедурата. Дано сега е станал по-добър.
Отговори с цитат