Виж само едно мнение
  #78  
Стар 7th October 2017, 09:56
marchela marchela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Аз съм една от тези Мартини.....Мариели ....Радки и т.н., но с реално извършена операция и не рекламирам кредитна институция.
Мина малко повече от месец от операцията ми. С импланти НАГОР съм и закупен ваучер. Десислава, аз се "хвърлих през глава", но това ми бяха и финансовите възможности. Засега съм доволна. Ковачев е кадърен доктор и много отговорен по мое скромно мнение. За болницата, която е като хотел, не трябва да се носи нищо. Там ти дават "униформа" за престоя и операцията, халат, чехли, кърпи и всякакви тоалетни принадлежности. Сестрите и Ковачев са изключително грижовни. На този ден се оперираха още две момичета при доктора с въпросните ваучери. Изписаха ме на другия ден, пътувах 200 км и се оправях съвсем сама, дори излизах на заведение. До 10 ден, основен проблем имах с лягане и ставане.
Имах притеснение относно високия профил, но за мен това бил единствения вариант за кръгли импланти (на които държах) според доктора. Към днешна дата много си харесвам гърдите външно, не стоят високо горе, което най много ме притесняваше. Не ми допадат на пипане, твърди са (но с всеки ден поомекват) и зърната са ми по чувствителни. Като пари освен обявената цена, си приготви и още 300 лв. за изследвания, сутиен, лента и антибиотик.
Отговори с цитат