Виж само едно мнение
  #5400  
Стар 13th May 2012, 18:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ина, супер са ти новите гърди!

Аник, старта ми е един от най-сложните във форума. Силна птоза, тясна основа, тубуларен тип жлеза... Малцина във форума са го виждали, защото ме е срам да ги покажа публично, въпреки, че вече са в историята. Ако искаш мога да ти пратя снимка на лични. Още повече ще се изумиш.
Дори да са асиметрични ареолите и белезите да са кофти, това да се получи от моя старт, никога не съм смятала за възможно дори. Всички ме съветваха да си снижа очакванията максимално, дори самия Стоянов... За жена, която цял живот е правила секс със сутиен, сега ми иде да хукна гола по улиците. Дори с лепенките.

Аз съм много умерена в хвалбите си към хирурзите, защото съм патила много. Какво мисля за Стоянов ще си го запазя за себе си. Но мисля, че снимковия материал, който пускам е повече от красноречив...

От тук нататък зарастването на безлезите зависи само от мен и тялото ми. Разбира се окочантелен резултат ще имам след 3-4 месеца. Тогава вече си позволявам да се израдвам като хората, сега още ме е страх от суеверие.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.