Виж само едно мнение
  #536  
Стар 21st September 2013, 19:58
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Липофилинга мина,как се притеснявах заради пълната упойка и самата операция,но екипа на Стоянов е страхотен,сестрите са много милички,точно те ми помогнаха да не съм толкова притеснена като ми обясниха за упойката поне 10 пъти,защото само за това питах. Сега операцията не ми се струва нещо особено пред това да изтърпя огромните си устни. Моите устни в началото никакви ги нямаше,а сега са като два кренвриша-огромни. В епикризата пише ,че имам 5мл в устните,зная че ще спаднат и спадат всеки ден,но си е неудобство.Бях чела ,че момичета от форума не могат да си мият зъбите и аз бях така първия ден,пиех със сламка,целия ден все нещо ми беше смешно и като се усмихна имам чувството ,че ще се сцепят...Фъфля и това ми е големия проблем,не стига че никъде не смея да изляза,ама и по телефона не ме разбират.
Честитооо ! Асдис разкажи ми подробно моля теее , боли ли те корема и устните , какви иследвания прави и колко стоя в клиниката , кога ти е следващата консултация ? Прати ми снимки преди и след , моля те!
Отговори с цитат